Çiğ Köfteci Ömer Usta Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunmaktadır. Hatay İskenderun ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay İskenderun çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi İsmet İnönü Mah. 720 Sok. 1/A İskenderun, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 618 68 78 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta, Hatay İskenderun çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Ömer Usta irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Ömer Usta ile irtibata geçmek için, 0326 618 68 78 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğ Köfteci Ömer Usta detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Ömer Usta İsmet İnönü Mah. 720 Sok. 1/A İskenderun, Hatay adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > İskenderun > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi