Çiğ Köfteci Ömer Usta Mersin ilimizin Erdemli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Erdemli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Erdemli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi Merkez Mah. Alparslan Türkeş Blv. 603/E Erdemli, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 515 06 02 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta, Mersin Erdemli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Ömer Usta iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Çiğ Köfteci Ömer Usta iletişim numarası 0324 515 06 02 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumu nerededir?

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumu Merkez Mah. Alparslan Türkeş Blv. 603/E Erdemli, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğ Köfteci Ömer Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Erdemli > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi