Çig Köfteci Sait Usta İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çig Köfteci Sait Usta

Tam adres bilgisi Osmanağa Mah. Hasırcıbaşı Cad. 24/C Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 405 21 50 şeklindedir. Firmality ile Çig Köfteci Sait Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çig Köfteci Sait Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çig Köfteci Sait Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çig Köfteci Sait Usta, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çig Köfteci Sait Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çig Köfteci Sait Usta telefon numarası kaçtır?

Çig Köfteci Sait Usta kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 405 21 50 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çig Köfteci Sait Usta yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Çig Köfteci Sait Usta adresi Osmanağa Mah. Hasırcıbaşı Cad. 24/C Kadıköy, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Çig Köfteci Sait Usta detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Çig Köfteci Sait Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi