Çiğ Köftem Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köftem

Tam adres bilgisi Şehitler Tepesi Mah. Atatürk Blv. 216 Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 625 52 55 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köftem konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köftem konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köftem konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köftem, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köftem hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köftem irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köftem ile irtibata geçmek için, 0324 625 52 55 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğ Köftem detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğ Köftem konumu nerededir?

Çiğ Köftem konumu Şehitler Tepesi Mah. Atatürk Blv. 216 Tarsus, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğ Köftem detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Çiğ Köftem

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi