Çiğköfteci Gakgoş Usta İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Gakgoş Usta

Tam adres bilgisi Göztepe Mah. Tütüncü Mehmet Efendi Cad. 43/D Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 360 77 25 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Gakgoş Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Gakgoş Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Gakgoş Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Gakgoş Usta, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Gakgoş Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Gakgoş Usta iletişim hattı nedir?

Çiğköfteci Gakgoş Usta, iletişim hattı 0216 360 77 25 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çiğköfteci Gakgoş Usta detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çiğköfteci Gakgoş Usta yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Çiğköfteci Gakgoş Usta adresi Göztepe Mah. Tütüncü Mehmet Efendi Cad. 43/D Kadıköy, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Çiğköfteci Gakgoş Usta detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Çiğköfteci Gakgoş Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi