Çiğköfteci Hasan Aybak Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Hasan Aybak

Tam adres bilgisi Kızılmurat Mah. Atatürk Blv. 14 Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 613 13 20 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Hasan Aybak konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Hasan Aybak konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Hasan Aybak konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Hasan Aybak, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Hasan Aybak hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Hasan Aybak iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Çiğköfteci Hasan Aybak iletişim numarası 0324 613 13 20 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğköfteci Hasan Aybak nasıl gidilir?

Çiğköfteci Hasan Aybak Kızılmurat Mah. Atatürk Blv. 14 Tarsus, Mersin aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Çiğköfteci Hasan Aybak ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Çiğköfteci Hasan Aybak

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi