Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta

Tam adres bilgisi Barış Mah. Sakarya Cad. Kırçiçeği Sok. 22 Dk:5 Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 809 14 79 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta iletişim hattı nedir?

Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta, iletişim hattı 0212 809 14 79 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta Barış Mah. Sakarya Cad. Kırçiçeği Sok. 22 Dk:5 Beylikdüzü, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi