Çiğköfteci Ömer Usta Giresun ilimizin Görele ilçesinde bulunmaktadır. Giresun Görele ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Giresun Görele çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi Sayfiye Mah. Hasan Ali Yücel Cad. 18/E Görele, Giresun şeklindeyken, telefon numarası 0454 513 47 77 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta, Giresun Görele çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Ömer Usta iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Çiğköfteci Ömer Usta iletişim numarası 0454 513 47 77 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta nasıl gidilir?

Çiğköfteci Ömer Usta Sayfiye Mah. Hasan Ali Yücel Cad. 18/E Görele, Giresun aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Çiğköfteci Ömer Usta ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Giresun > Görele > Çiğ Köfte > Çiğköfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi