Çiğköfteci Ömer Usta Mersin ilimizin Silifke ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Silifke ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Silifke çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi Göksu Mah. Atatürk Blv. 31/A Silifke, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 715 10 00 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta, Mersin Silifke çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Ömer Usta iletişim hattı nedir?

Çiğköfteci Ömer Usta, iletişim hattı 0324 715 10 00 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çiğköfteci Ömer Usta detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çiğköfteci Ömer Usta konumu nerededir?

Çiğköfteci Ömer Usta konumu Göksu Mah. Atatürk Blv. 31/A Silifke, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğköfteci Ömer Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Silifke > Çiğ Köfte > Çiğköfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi