Çiğköfteci Ömer Usta İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. Kartopu 3 Sok. 5 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 470 60 26 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Ömer Usta irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğköfteci Ömer Usta ile irtibata geçmek için, 0212 470 60 26 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğköfteci Ömer Usta detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Çiğköfteci Ömer Usta adresi Atatürk Mah. Kartopu 3 Sok. 5 Küçükçekmece, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Çiğköfteci Ömer Usta detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Çiğköfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi