Çiğköfteci Sait Usta İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Sait Usta

Tam adres bilgisi Merdivenköy Mah. Köprülü Sok. Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 360 77 84 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Sait Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Sait Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Sait Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Sait Usta, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Sait Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Sait Usta telefon numarası kaçtır?

Çiğköfteci Sait Usta kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 360 77 84 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğköfteci Sait Usta yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Çiğköfteci Sait Usta adresi Merdivenköy Mah. Köprülü Sok. Kadıköy, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Çiğköfteci Sait Usta detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Çiğköfteci Sait Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi