Çiğköftem Mersin ilimizin Toroslar ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Toroslar ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Toroslar çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköftem

Tam adres bilgisi Çağdaşkent Mah. İlkem İş Mrk. D-Blok Dk:2 Toroslar, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0507 837 80 85 şeklindedir. Firmality ile Çiğköftem konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköftem konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköftem konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköftem, Mersin Toroslar çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköftem hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköftem iletişim hattı nedir?

Çiğköftem, iletişim hattı 0507 837 80 85 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çiğköftem detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çiğköftem konumu nerededir?

Çiğköftem konumu Çağdaşkent Mah. İlkem İş Mrk. D-Blok Dk:2 Toroslar, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğköftem detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Toroslar > Çiğ Köfte > Çiğköftem

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi