Çiğköftem İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköftem

Tam adres bilgisi Bostancı Mah. Prof. Dr. Kemal Akgüder Cad. 1/C Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 445 20 35 şeklindedir. Firmality ile Çiğköftem konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköftem konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköftem konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköftem, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköftem hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköftem iletişim hattı nedir?

Çiğköftem, iletişim hattı 0216 445 20 35 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çiğköftem detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çiğköftem nasıl gidilir?

Çiğköftem Bostancı Mah. Prof. Dr. Kemal Akgüder Cad. 1/C Kadıköy, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Çiğköftem ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Çiğköftem

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi