Çiğköftem İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköftem

Tam adres bilgisi Feyzullah Mah. Bağdat Cad. 288 Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 383 53 80 şeklindedir. Firmality ile Çiğköftem konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköftem konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköftem konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköftem, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköftem hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköftem irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğköftem ile irtibata geçmek için, 0216 383 53 80 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğköftem detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğköftem konumu nerededir?

Çiğköftem konumu Feyzullah Mah. Bağdat Cad. 288 Maltepe, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğköftem detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Çiğköftem

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi