Çiğköftem İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköftem

Tam adres bilgisi Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Perlavista AVM K:-1 Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 672 23 22 şeklindedir. Firmality ile Çiğköftem konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköftem konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköftem konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköftem, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköftem hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköftem irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğköftem ile irtibata geçmek için, 0212 672 23 22 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğköftem detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğköftem yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Çiğköftem adresi Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Perlavista AVM K:-1 Beylikdüzü, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Çiğköftem detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Çiğköftem

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi