Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi Gümüşhane ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Gümüşhane Merkez ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gümüşhane Merkez çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tam adres bilgisi Karaer Mah. Ahmet Ziyaüddin Cad. 5/A Gümüşhane Merkez, Gümüşhane şeklindeyken, telefon numarası 0546 529 09 29 şeklindedir. Firmality ile Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi, Gümüşhane Merkez çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi iletişim numarası 0546 529 09 29 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi nasıl gidilir?

Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi Karaer Mah. Ahmet Ziyaüddin Cad. 5/A Gümüşhane Merkez, Gümüşhane aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gümüşhane > Merkez > Çiğ Köfte > Çiğköftem Gümüşhane Merkez Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi