Çiğköftemiss Mersin ilimizin Erdemli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Erdemli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Erdemli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköftemiss

Tam adres bilgisi Merkez Mah. Alparslan Türkeş Blv. Erdemli, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 515 42 62 şeklindedir. Firmality ile Çiğköftemiss konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköftemiss konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköftemiss konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköftemiss, Mersin Erdemli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköftemiss hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköftemiss iletişim hattı nedir?

Çiğköftemiss, iletişim hattı 0324 515 42 62 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çiğköftemiss detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çiğköftemiss konumu nerededir?

Çiğköftemiss konumu Merkez Mah. Alparslan Türkeş Blv. Erdemli, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğköftemiss detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Erdemli > Çiğ Köfte > Çiğköftemiss

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi