Çiğköftemiss Beykent Şubesi İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköftemiss Beykent Şubesi

Tam adres bilgisi Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. 35/B Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 855 85 28 şeklindedir. Firmality ile Çiğköftemiss Beykent Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköftemiss Beykent Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköftemiss Beykent Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköftemiss Beykent Şubesi, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköftemiss Beykent Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköftemiss Beykent Şubesi iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Çiğköftemiss Beykent Şubesi iletişim numarası 0212 855 85 28 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğköftemiss Beykent Şubesi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğköftemiss Beykent Şubesi Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. 35/B Beylikdüzü, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Çiğköftemiss Beykent Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi