Çıtır Döner Adıyaman ilimizin Kahta ilçesinde bulunmaktadır. Adıyaman Kahta ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adıyaman Kahta dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Çıtır Döner

Tam adres bilgisi Karşıyaka Mah. Mustafa Kemal Cad. 131 Kahta, Adıyaman şeklindeyken, telefon numarası 0544 210 99 83 şeklindedir. Firmality ile Çıtır Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çıtır Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çıtır Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çıtır Döner, Adıyaman Kahta dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çıtır Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çıtır Döner irtibat numarası nedir?

Çıtır Döner, irtibat numarası 0544 210 99 83 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çıtır Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çıtır Döner yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çıtır Döner yol tarifi için Karşıyaka Mah. Mustafa Kemal Cad. 131 Kahta, Adıyaman olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Çıtır Döner detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adıyaman > Kahta > Dönerciler > Çıtır Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi