Çıtır Döner Cafe Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Çıtır Döner Cafe

Tam adres bilgisi Huzurevleri Mah. 77215 Sok. Mere Apt. K:Zemin Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 242 00 03 şeklindedir. Firmality ile Çıtır Döner Cafe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çıtır Döner Cafe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çıtır Döner Cafe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çıtır Döner Cafe, Adana Çukurova dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çıtır Döner Cafe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çıtır Döner Cafe telefon numarası nedir?

Çıtır Döner Cafe kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 242 00 03 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çıtır Döner Cafe konumu nerededir?

Çıtır Döner Cafe konumu Huzurevleri Mah. 77215 Sok. Mere Apt. K:Zemin Çukurova, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çıtır Döner Cafe detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Dönerciler > Çıtır Döner Cafe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi