Dedem Kebap Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Dedem Kebap

Tam adres bilgisi Korkutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. 44/C Maltepe, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 232 57 51 şeklindedir. Firmality ile Dedem Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dedem Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dedem Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dedem Kebap, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dedem Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dedem Kebap irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Dedem Kebap ile irtibata geçmek için, 0312 232 57 51 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Dedem Kebap detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Dedem Kebap konumu nerededir?

Dedem Kebap konumu Korkutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. 44/C Maltepe, Çankaya, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Dedem Kebap detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Dedem Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi