Deva Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Deva Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Cevizli Mah. Orhangazi Cad. 4 Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 370 75 06 şeklindedir. Firmality ile Deva Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Deva Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Deva Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Deva Çiğ Köfte, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Deva Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Deva Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Deva Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0216 370 75 06 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Deva Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Deva Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Deva Çiğ Köfte Cevizli Mah. Orhangazi Cad. 4 Maltepe, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Deva Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi