Döner Dükkanı Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Döner Dükkanı

Tam adres bilgisi Yıldızevler Mah. Turan Güneş Blv. 5/B Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 441 31 73 şeklindedir. Firmality ile Döner Dükkanı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Döner Dükkanı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Döner Dükkanı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Döner Dükkanı, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Döner Dükkanı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Döner Dükkanı irtibat numarası nedir?

Döner Dükkanı, irtibat numarası 0312 441 31 73 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Döner Dükkanı detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Döner Dükkanı nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Döner Dükkanı Yıldızevler Mah. Turan Güneş Blv. 5/B Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Döner Dükkanı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi