Dönerci Dayı Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Keçiören dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Dönerci Dayı

Tam adres bilgisi Pınarbaşı Mah. Aşıkpaşa Cad. 63/C Keçiören, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 380 66 06 şeklindedir. Firmality ile Dönerci Dayı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dönerci Dayı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dönerci Dayı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dönerci Dayı, Ankara Keçiören dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dönerci Dayı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dönerci Dayı irtibat numarası nedir?

Dönerci Dayı, irtibat numarası 0312 380 66 06 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Dönerci Dayı detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Dönerci Dayı nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Dönerci Dayı Pınarbaşı Mah. Aşıkpaşa Cad. 63/C Keçiören, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Keçiören > Dönerciler > Dönerci Dayı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi