Dönerci Hacı Baba Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Dönerci Hacı Baba

Tam adres bilgisi Cevizlidere Mah. 1236. Sok. 25 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 474 25 25 şeklindedir. Firmality ile Dönerci Hacı Baba konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dönerci Hacı Baba konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dönerci Hacı Baba konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dönerci Hacı Baba, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dönerci Hacı Baba hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dönerci Hacı Baba telefon numarası nedir?

Dönerci Hacı Baba kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 474 25 25 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Dönerci Hacı Baba yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Dönerci Hacı Baba yol tarifi için Cevizlidere Mah. 1236. Sok. 25 Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Dönerci Hacı Baba detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Dönerci Hacı Baba

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi