Dönerci Hamit Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Dönerci Hamit

Tam adres bilgisi Oğuzlar Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. 35/C Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 285 70 75 şeklindedir. Firmality ile Dönerci Hamit konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dönerci Hamit konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dönerci Hamit konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dönerci Hamit, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dönerci Hamit hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dönerci Hamit iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Dönerci Hamit iletişim numarası 0312 285 70 75 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Dönerci Hamit nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Dönerci Hamit Oğuzlar Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. 35/C Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Dönerci Hamit

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi