Dönerci İbo Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Dönerci İbo

Tam adres bilgisi Meydan Mah. Bakımyurdu Cad. 211 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 432 09 82 şeklindedir. Firmality ile Dönerci İbo konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dönerci İbo konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dönerci İbo konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dönerci İbo, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dönerci İbo hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dönerci İbo irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Dönerci İbo ile irtibata geçmek için, 0322 432 09 82 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Dönerci İbo detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Dönerci İbo nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Dönerci İbo Meydan Mah. Bakımyurdu Cad. 211 Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Dönerci İbo

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi