Dönerimiz Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Dönerimiz

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. İnkılap Sok. 19/B Kızılay, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 433 10 33 şeklindedir. Firmality ile Dönerimiz konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dönerimiz konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dönerimiz konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dönerimiz, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dönerimiz hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dönerimiz iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Dönerimiz iletişim numarası 0312 433 10 33 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Dönerimiz nasıl gidilir?

Dönerimiz Cumhuriyet Mah. İnkılap Sok. 19/B Kızılay, Çankaya, Ankara aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Dönerimiz ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Dönerimiz

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi