Dönerye Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Dönerye

Tam adres bilgisi Kızılay Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. Kızılay AVM K:8 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 418 06 01 şeklindedir. Firmality ile Dönerye konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dönerye konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dönerye konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dönerye, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dönerye hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dönerye telefon numarası nedir?

Dönerye kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 418 06 01 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Dönerye yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Dönerye yol tarifi için Kızılay Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. Kızılay AVM K:8 Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Dönerye detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Dönerye

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi