Ekspres Döner Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Ekspres Döner

Tam adres bilgisi Narlıca Mah. Şehit Mehmet Özel Cad. 45/B Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 432 01 01 şeklindedir. Firmality ile Ekspres Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ekspres Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ekspres Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekspres Döner, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ekspres Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ekspres Döner irtibat numarası nedir?

Ekspres Döner, irtibat numarası 0322 432 01 01 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Ekspres Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Ekspres Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Ekspres Döner Narlıca Mah. Şehit Mehmet Özel Cad. 45/B Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Ekspres Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi