Elaturka Piknik Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Elaturka Piknik

Tam adres bilgisi Topraklık Mah. Kıbrıs Cad. 33/C Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 433 59 79 şeklindedir. Firmality ile Elaturka Piknik konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Elaturka Piknik konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Elaturka Piknik konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Elaturka Piknik, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Elaturka Piknik hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Elaturka Piknik telefon numarası nedir?

Elaturka Piknik kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 433 59 79 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Elaturka Piknik nasıl gidilir?

Elaturka Piknik Topraklık Mah. Kıbrıs Cad. 33/C Çankaya, Ankara aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Elaturka Piknik ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Elaturka Piknik

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi