Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta

Tam adres bilgisi Acıbadem Mah. Sarayardı Cad. 60 Dk:10 Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 550 47 32 şeklindedir. Firmality ile Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta iletişim numarası 0216 550 47 32 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta konumu nerededir?

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta konumu Acıbadem Mah. Sarayardı Cad. 60 Dk:10 Kadıköy, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi