Elit Döner Ve Kebap Salonu Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Keçiören dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Elit Döner Ve Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Ufuktepe Mah. Osmangazi Cad. 58/A Keçiören, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 581 09 41 şeklindedir. Firmality ile Elit Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Elit Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Elit Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Elit Döner Ve Kebap Salonu, Ankara Keçiören dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Elit Döner Ve Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Elit Döner Ve Kebap Salonu telefon numarası nedir?

Elit Döner Ve Kebap Salonu kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 581 09 41 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Elit Döner Ve Kebap Salonu konumu nerededir?

Elit Döner Ve Kebap Salonu konumu Ufuktepe Mah. Osmangazi Cad. 58/A Keçiören, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Elit Döner Ve Kebap Salonu detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Keçiören > Dönerciler > Elit Döner Ve Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi