Em Gıda Çiğköftem İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Em Gıda Çiğköftem

Tam adres bilgisi Yakuplu Mah. 46. Sok. 1 Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 444 2 126 şeklindedir. Firmality ile Em Gıda Çiğköftem konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Em Gıda Çiğköftem konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Em Gıda Çiğköftem konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Em Gıda Çiğköftem, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Em Gıda Çiğköftem hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Em Gıda Çiğköftem iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Em Gıda Çiğköftem iletişim numarası 444 2 126 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Em Gıda Çiğköftem yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Em Gıda Çiğköftem adresi Yakuplu Mah. 46. Sok. 1 Beylikdüzü, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Em Gıda Çiğköftem detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Em Gıda Çiğköftem

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi