Emin Çiğköfte Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Emin Çiğköfte

Tam adres bilgisi Gaziler Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. 12 Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0530 049 90 20 şeklindedir. Firmality ile Emin Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Emin Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Emin Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Emin Çiğköfte, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Emin Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Emin Çiğköfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Emin Çiğköfte iletişim numarası 0530 049 90 20 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Emin Çiğköfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Emin Çiğköfte adresi Gaziler Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. 12 Tarsus, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Emin Çiğköfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Emin Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi