Es Hatay Mutfağı Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Es Hatay Mutfağı

Tam adres bilgisi Kızılay Mah. Necatibey Cad. 21 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 232 30 39 şeklindedir. Firmality ile Es Hatay Mutfağı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Es Hatay Mutfağı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Es Hatay Mutfağı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Es Hatay Mutfağı, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Es Hatay Mutfağı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Es Hatay Mutfağı irtibat numarası nedir?

Es Hatay Mutfağı, irtibat numarası 0312 232 30 39 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Es Hatay Mutfağı detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Es Hatay Mutfağı yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Es Hatay Mutfağı yol tarifi için Kızılay Mah. Necatibey Cad. 21 Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Es Hatay Mutfağı detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Es Hatay Mutfağı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi