Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu Dönerciler

Esatoğlu Mah. Esat Cad. 75 Çankaya, Ankara

Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Esatoğlu Mah. Esat Cad. 75 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 425 24 94 şeklindedir. Firmality ile Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu iletişim numarası 0312 425 24 94 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu yol tarifi için Esatoğlu Mah. Esat Cad. 75 Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Ferik Lezzet Döner Ve Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi