Fk Birlik Köşe Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Fk Birlik Köşe Döner

Tam adres bilgisi Birlik Mah. 448 Cad. 45/A Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 495 92 28 şeklindedir. Firmality ile Fk Birlik Köşe Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Fk Birlik Köşe Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Fk Birlik Köşe Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Fk Birlik Köşe Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Fk Birlik Köşe Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Fk Birlik Köşe Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Fk Birlik Köşe Döner iletişim numarası 0312 495 92 28 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Fk Birlik Köşe Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Fk Birlik Köşe Döner Birlik Mah. 448 Cad. 45/A Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Fk Birlik Köşe Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi