Forum Çiğköftem Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Yenişehir ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Yenişehir çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Forum Çiğköftem

Tam adres bilgisi Güvenevler Mah. 1910 Sok. 1/5 Yüce Apt. Yenişehir, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0554 384 35 48 şeklindedir. Firmality ile Forum Çiğköftem konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Forum Çiğköftem konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Forum Çiğköftem konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Forum Çiğköftem, Mersin Yenişehir çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Forum Çiğköftem hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Forum Çiğköftem iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Forum Çiğköftem iletişim numarası 0554 384 35 48 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Forum Çiğköftem yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Forum Çiğköftem adresi Güvenevler Mah. 1910 Sok. 1/5 Yüce Apt. Yenişehir, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Forum Çiğköftem detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Yenişehir > Çiğ Köfte > Forum Çiğköftem

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi