Gıt Gıt Gıdak Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Gıt Gıt Gıdak

Tam adres bilgisi Aziziye Mah. Hoşdere Cad. 192/B Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 441 10 10 şeklindedir. Firmality ile Gıt Gıt Gıdak konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Gıt Gıt Gıdak konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Gıt Gıt Gıdak konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Gıt Gıt Gıdak, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Gıt Gıt Gıdak hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Gıt Gıt Gıdak irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Gıt Gıt Gıdak ile irtibata geçmek için, 0312 441 10 10 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Gıt Gıt Gıdak detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Gıt Gıt Gıdak konumu nerededir?

Gıt Gıt Gıdak konumu Aziziye Mah. Hoşdere Cad. 192/B Çankaya, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Gıt Gıt Gıdak detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Gıt Gıt Gıdak

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi