Gökçeli Döner Cafe Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Gökçeli Döner Cafe

Tam adres bilgisi Kurtuluş Mah. 64019 Sok. Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 454 15 21 şeklindedir. Firmality ile Gökçeli Döner Cafe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Gökçeli Döner Cafe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Gökçeli Döner Cafe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Gökçeli Döner Cafe, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Gökçeli Döner Cafe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Gökçeli Döner Cafe iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Gökçeli Döner Cafe iletişim numarası 0322 454 15 21 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Gökçeli Döner Cafe yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Gökçeli Döner Cafe yol tarifi için Kurtuluş Mah. 64019 Sok. Seyhan, Adana olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Gökçeli Döner Cafe detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Gökçeli Döner Cafe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi