Gökçeli Express Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Gökçeli Express

Tam adres bilgisi Meydan Mah. Kıbrıs Cad. 44/B Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 433 08 08 şeklindedir. Firmality ile Gökçeli Express konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Gökçeli Express konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Gökçeli Express konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Gökçeli Express, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Gökçeli Express hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Gökçeli Express irtibat numarası nedir?

Gökçeli Express, irtibat numarası 0322 433 08 08 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Gökçeli Express detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Gökçeli Express nasıl gidilir?

Gökçeli Express Meydan Mah. Kıbrıs Cad. 44/B Seyhan, Adana aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Gökçeli Express ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Gökçeli Express

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi