Güven Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Güven Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Merdivenköy Mah. Hızırbey Cad. 223/B Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 566 50 95 şeklindedir. Firmality ile Güven Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Güven Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Güven Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Güven Çiğ Köfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Güven Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Güven Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Güven Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 566 50 95 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Güven Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Güven Çiğ Köfte adresi Merdivenköy Mah. Hızırbey Cad. 223/B Kadıköy, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Güven Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Güven Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi