Hacıalioğlu Çiğ Köfte Mersin ilimizin Mezitli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Mezitli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Mezitli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Yeni Mah. 33191 Sok. 1 Tursan Yapı Koop. B Blok Mezitli, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0506 099 27 44 şeklindedir. Firmality ile Hacıalioğlu Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hacıalioğlu Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte, Mersin Mezitli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hacıalioğlu Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hacıalioğlu Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Hacıalioğlu Çiğ Köfte iletişim numarası 0506 099 27 44 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte konumu nerededir?

Hacıalioğlu Çiğ Köfte konumu Yeni Mah. 33191 Sok. 1 Tursan Yapı Koop. B Blok Mezitli, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Hacıalioğlu Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Mezitli > Çiğ Köfte > Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi