Halil Şekerci Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Halil Şekerci

Tam adres bilgisi Şehitmustafa Mah. Muvaffak Uygur Blv. Park Apt. Dk:27/D Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 614 31 33 şeklindedir. Firmality ile Halil Şekerci konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Halil Şekerci konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Halil Şekerci konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Halil Şekerci, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Halil Şekerci hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Halil Şekerci irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Halil Şekerci ile irtibata geçmek için, 0324 614 31 33 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Halil Şekerci detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Halil Şekerci yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Halil Şekerci adresi Şehitmustafa Mah. Muvaffak Uygur Blv. Park Apt. Dk:27/D Tarsus, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Halil Şekerci detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Halil Şekerci

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi