Hasan Aybak Çiğ Köfte Hakkari ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Hakkari Merkez ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hakkari Merkez çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Hasan Aybak Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Bulak Mah. Bulvar Cad. Hakkari Merkez, Hakkari şeklindeyken, telefon numarası 0438 201 00 03 şeklindedir. Firmality ile Hasan Aybak Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hasan Aybak Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hasan Aybak Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hasan Aybak Çiğ Köfte, Hakkari Merkez çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hasan Aybak Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hasan Aybak Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Hasan Aybak Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0438 201 00 03 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Hasan Aybak Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Hasan Aybak Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Hasan Aybak Çiğ Köfte Bulak Mah. Bulvar Cad. Hakkari Merkez, Hakkari aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Hasan Aybak Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hakkari > Merkez > Çiğ Köfte > Hasan Aybak Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi