Hasaniko Çiğ Köfte Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Akdeniz ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Akdeniz çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Hasaniko Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Mahmudiye Mah. Kuvai Milliye Cad. 37/C Akdeniz, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 232 22 02 şeklindedir. Firmality ile Hasaniko Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hasaniko Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hasaniko Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hasaniko Çiğ Köfte, Mersin Akdeniz çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hasaniko Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hasaniko Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Hasaniko Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0324 232 22 02 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Hasaniko Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Hasaniko Çiğ Köfte konumu nerededir?

Hasaniko Çiğ Köfte konumu Mahmudiye Mah. Kuvai Milliye Cad. 37/C Akdeniz, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Hasaniko Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Akdeniz > Çiğ Köfte > Hasaniko Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi