Hatay Dürüm Evi Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Hatay Dürüm Evi

Tam adres bilgisi Aşağı Öveçler Mah. 8. Cad. 5 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 473 00 50 şeklindedir. Firmality ile Hatay Dürüm Evi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hatay Dürüm Evi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hatay Dürüm Evi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hatay Dürüm Evi, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hatay Dürüm Evi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hatay Dürüm Evi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Hatay Dürüm Evi ile irtibata geçmek için, 0312 473 00 50 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Hatay Dürüm Evi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Hatay Dürüm Evi nasıl gidilir?

Hatay Dürüm Evi Aşağı Öveçler Mah. 8. Cad. 5 Çankaya, Ankara aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Hatay Dürüm Evi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Hatay Dürüm Evi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi