Hataylılar Döner Kebap Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Hataylılar Döner Kebap

Tam adres bilgisi Kavaklıdere Mah. Tunalı Hilmi Cad. 52/D Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 418 18 95 şeklindedir. Firmality ile Hataylılar Döner Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hataylılar Döner Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hataylılar Döner Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hataylılar Döner Kebap, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hataylılar Döner Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hataylılar Döner Kebap irtibat numarası nedir?

Hataylılar Döner Kebap, irtibat numarası 0312 418 18 95 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Hataylılar Döner Kebap detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Hataylılar Döner Kebap yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Hataylılar Döner Kebap yol tarifi için Kavaklıdere Mah. Tunalı Hilmi Cad. 52/D Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Hataylılar Döner Kebap detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Hataylılar Döner Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi