Horoz Cafe Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunmaktadır. Adana Yüreğir ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Yüreğir dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Horoz Cafe

Tam adres bilgisi Haydaroğlu Mah. Karataş Blv. 84 Yüreğir, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 311 48 12 şeklindedir. Firmality ile Horoz Cafe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Horoz Cafe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Horoz Cafe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Horoz Cafe, Adana Yüreğir dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Horoz Cafe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Horoz Cafe iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Horoz Cafe iletişim numarası 0322 311 48 12 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Horoz Cafe nasıl gidilir?

Horoz Cafe Haydaroğlu Mah. Karataş Blv. 84 Yüreğir, Adana aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Horoz Cafe ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Yüreğir > Dönerciler > Horoz Cafe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi